0
0

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات آموزش‌های آزاد دانشگاه تهران

داوطلب گرامی پس از مطالعه موارد ذیل، فرم را امضا و به همراه فایل مدارک درخواستی، در قالب یک فایل زیپ­ شده در حین ثبت نام ارسال گردد. ثبت‌نام فراگیر از طریق سایت، به منزله تعهد کامل و پذیرش این قوانین است.

 1. رعایت کلیه ﻣﻘﺮرات ﻋﻤﻮﻣﯽ داﻧﺸﮕﺎه ﻧﻈﯿﺮ ﺷﺌﻮﻧﺎت اﺳﻼﻣﯽ، ﻧﻈﻢ، اﻧﻀﺒﺎط و ﺣﻀﻮر ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ در ﮐﻼس ﺑﺮاي ﮐﻠﯿﻪ دانش­پذیران الزامی است.
 2. اﯾﻦ دوره ﯾﮏ دوره آﻣﻮزش آزاد کوتاه مدت اﺳﺖ و ﺧﺘﻢ ﺑﻪ ﺻﺪور ﻣﺪرك داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﻧﻤﯽﺷﻮد.
 3. گواهینامه موفقیت پایان دوره، در صورت اخذ نمره قبولی از همه دروس صادر خواهد شد.
 4. دانش‌پذیرانی که نمره قبولی را از درسی دریافت نکنند، لازم است درس مربوطه را با پرداخت شهریه، مجدد گذرانده و نمره قبولی را دریافت نمایند.
 5. تاریخ شروع دوره در موارد خاص ممکن است به تعویق بیانجامد و در صورت وقوع، اطلاع‌رسانی از طریق کانال­های ارتباطی مرکز انجام خواهد شد.
 6. کلاس‌های آنلاین در بستر مبتنی بر نرم‌افزار ادوبی کانکت برگزار می‌گردد. در صورت تغییر بستر، اطلاع‌رسانی از طریق کانال­های ارتباطی مرکز انجام خواهد شد.
 7. برای دوره­های حضوری، با توجه به شرایط و شیوع ویروس کرونا در صورتی‌که بر اساس ضوابط ستاد ملی مبارزه با کرونا یا ضوابط خاص دانشگاه تهران امکان حضور دانش‌پذیر فراهم نباشد، دانش‌پذیران با آگاهی قبلی، دوره آموزشی خود را موقتاً به‌صورت آنلاین سپری خواهند نمود و در اولین فرصت که شرایط برگزاری به‌صورت حضوری مهیا گردد، کلاس‌ها طبق روال به‌صورت حضوری ادامه پیدا می‌کند.
 8. در شرایط خاص همانند بیماری، دانش‌پذیران باید این موارد را به پشتیبان دوره اعلام نمایند.
 9. محتوای دوره­ها در اختیار دانش‌پذیران قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است محتوای دوره­ها صرفا قابل‌مشاهده می‌باشد و امکان انتشار آن فراهم نخواهد بود. همچنین مالکیت محتوا در اختیار مرکز مطالعات بوده و در صورت کپی‌برداری غیرمجاز و انتشار آن، حق پیگیری حقوقی برای دانشگاه تهران محفوظ می‌باشد.
 10. دانش‌پذیران موظف هستند شهریه دوره را حداکثر یک هفته قبل از شروع کلاس‌ها از طرقی که اعلان می­شود، واریز نمایند. در برخی دوره­ها پرداخت­ها می­تواند به صورت اقساط باشد. در صورت پرداخت اقساطی، می­­بایست چک‌های اقساط به آدرسی که اعلان می­شود، ارسال ‌گردد.
 11. در صورت واریز مبلغ و تقاضای انصراف تا دو هفته قبل از شروع دوره، 30 ٪ از مبلغ کل دوره کسر و مابقی عودت داده خواهد شد. در صورت انصراف بعد از بازه زمانی تعیین‌شده، به دلیل محدودیت ظرفیت اعمال‌شده و قوانین اداری و مالی، کل هزینه‌های دوره دریافت شده و مبلغی عودت داده نمی­شود.
 12. عدم شرکت در کلاس‌ها بعد از ثبت‌نام و شروع دوره، هیچ‌گونه حقی را جهت انصراف داوطلب ایجاد نخواهد کرد.
 13. عدم ارائه یا نقص مدارک درخواستی، به منزله عدم تکمیل ثبت‌نام تلقی شده و دانشگاه با داوطلبین مطابق ضوابط رفتار خواهد نمود.
Translate »